Website Logo

Sikerek

Legfrissebb híreink: A 2018. május végén megrendezett IDF Világbajnokságon hét kategóriában induló csapatunk hat kategóriában világbajnok lett!


Világbajnoki cím
Makár István - Kozma Eszter junior show páros 2000
Horváth Adrienn junior disco szóló
junior disco szóló
junior show szóló
junior show szóló
felnőtt disco szóló
felnőtt freestyle disco szóló
felnőtt show szóló női
felnőtt show szóló női
2001
2002
2003
2004
2005
2005
2005
2006
Szabó Zsanett felnőtt disco szóló 2002
Grácia Művészeti Intézet felnőtt show csoport 2004
Palkovics Tíria gyermek show szóló lány 2005
Grácia gyermek fantasy csoport 2015
Grácia junior fantasy csoport 2016
Grácia gyermek fantasy csoport 2016
Mihalicz Tímea junior fantasy szóló lány 2017
György Bernadett-Seruga Petra gyermek fantasy duó 2017
Seruga Petra gyermek fantasy szóló lány 2018
György Bernadett-Seruga Petra gyermek fantasy duó 2018
Csontos Fanni mini fantasy szóló lány 2018
Balogh Lili-Csontos Fanni mini fantasy duó 2018
Grácia mini fantasy csoport 2018
Grácia gyermek fantasy csoport 2018


Világbajnoki ezüst
Tóth Tímea felnőtt freestyle disco egyéni 1999
Szlizs Tamara junior show szóló 1999
Kozma Eszter disco szóló lány 2000
Tóth Eszter felnőtt show szóló 2000
Szabó Zsanett felnőtt disco szóló
2000
Horváth Andrea junior show szóló 2001
Kiss Tamás - Virág Anett gyermek show páros
2002
Horváth Adrienn junior disco szóló 2003
Grácia Művészeti Intézet felnőtt show csoport 2003
Némedi Tóth Eszter - Némedi Tóth Zsófia gyermek show páros
2006
Dominók gyermek show csoport 2006
Dávid Patrik - Bódi Bianka gyermek show páros
2007
Macskák a kalapban gyermek show csoport 2008
György Bernadett-Seruga Petra gyermek fantasy duó 2016
Mihalicz Tímea junior fantasy szóló lány 2016
Seruga Petra gyermek fantasy szóló lány 2017
Grácia mini fantasy csoport 2017


Világbajnoki bronz
Tóth Tímea - Szepesi Pál felnőtt show páros 1998
Svidró Viktor - Németh Eszter junior show páros 1998
Lakatos Patrik disco szóló fiú 2000
Kiss Tamás gyermek disco szóló fiú
2003
2004
Horváth Adrienn junior disco szóló lány
2003
Tóth Eszter felnőtt show szóló női
2003
Dávid Patrik gyermek show szóló fiú
2006
Eyassu Vincze Barbara - Némedi Tóth Eszter gyermek show páros
2007
Bódi Bianka gyermek show szóló lány
2008
Mihalicz Ivett gyermek show szóló lány
2010
Lipovits Luca-Mihalicz Tímea gyermek show duó
2013
Bakó Noémi gyermek fantasy szóló lány
2015
Bakó Noémi-Bodnár Lilla gyermek fantasy duó
2015
Lampert Lizett-Lipovits Luca junior fantasy duó
2016
Grácia gyermek fantasy csoport
2017


Világ Kupa arany
Mihalicz Tímea gyermek show szóló lány 2012
Mihalicz Ivett - Werner Júlia junior show duó 2012
Mihalicz Ivett-Werner Júlia junior show duó 2013
Mihalicz Tímea junior show szóló lány 2015


Világ Kupa ezüst
Mihalicz Ivett gyermek show szóló lány 2010
Mihalicz Ivett junior show szóló lány 2012
Lipovits Luca-Mihalicz Tímea gyermek show duó 2013


Világ Kupa bronz
Tóth Tímea - Szepesi Pál felnőtt show páros 1998
Tóth Eszter felnőtt show szóló 2002
2004


Világ Kupa 4. helyezés
Sinkó Réka - Stubervoll Anna junior show páros 2003
Lipovits Luca gyermek show szóló lány 2012
Mihalicz Ivett junior show szóló lány 2013
Lipovits Luca gyermek show szóló lány 2014


Világ Kupa 6. helyezés
Mihalicz Ivett-Werner Júlia gyermek show duó 2010
Eyassu Vincze Barbara junior disco szóló lány 2012


Világbajnoki 4. helyezés
Junior csoport: Kánkán junior show formáció 1999
Baraksó Péter - Tóth Tímea felnőtt show páros 1997
Horváth Andrea show szóló lány 2000
Makár István show szóló fiú 2000
Czeglédi Réka gyermek show szóló
2001
Szlizs Tamara felnőtt show szóló 2000
Szlizs Tamara - Tóth Eszter felnőtt show páros
2002
Nagy Vivien - Takács Réka gyermek disco páros
2003
Tóth Eszter felnőtt show szóló női
2004
Palkovics Tíria gyermek show szóló lány
2003
Kiss Tamás gyermek show szóló fiú
2004
Grácia Művészeti Intézet felnőtt show csoport
2006
Dávid Patrik gyermek show szóló fiú
2007
Mihalicz Ivett-Werner Júlia gyermek show duó
2010
Vincze Márk gyermek show szóló fiú
2012
Lipovits Luca gyermek show szóló lány
2013


Világbajnoki 5. helyezés
Makár István - Rohrer Anita junior show páros 1999
Börzsei Lilla - Szlizs Tamara felnőtt show páros 2000
Szlizs Tamara - Tóth Eszter felnőtt show páros 2001
Kiss Tamás gyermek disco szóló 2002
Tóth Eszter felnőtt show szóló
2003
Grácia Művészeti Intézet gyermek show csoport junior show csoport
2004
2005
Dávid Patrik - Bódi Bianka gyermek show páros
2006
Grácia Művészeti Intézet junior show csoport
2006
Grácia Művészeti Intézet gyermek show csoport
2007
Virág Anett junior show szóló
2007
Dávid Patrik - Bódi Bianka junior show duó
2008
Eyassu Vincze Barbara junior show szóló lány
2012
Kis Virág junior fantasy szóló lány
2017
Balogh Lili-Csontos Fanni gyermek fantasy duó
2017
Grácia gyermek fantasy formáció
2017


Világbajnoki 6. helyezés
Horváth Andrea - Szabó Zsanett junior disco páros 1999
Nagy Orsolya junior show szóló 1999
Lakatos Patrik - Hajszán Kitti junior disco páros 2000
Lakatos Patrik junior disco szóló fiú 2001
Grácia Művészeti Intézet junior formációs csoport 2004
Palkovics Tíria - Takács Réka gyermek show páros 2004
Némedi Tóth Zsófia gyermek show szóló lány 2005
Grácia Művészeti Intézet gyermek show formáció 2006
Ordódy Petra - Prutzki Cintia gyermek show duó 2008
A hatalom ára felnőtt show csoport 2008
Bolero - Grácia junior show formáció 2011
Mihalicz Tímea gyermek fantasy szóló lány 2015
Erős Leila-Pozsgai Klaudia gyermek fantasy duó 2017
Vasadi-Sales Tamara mini fantasy szóló lány 2017


Világbajnoki 7. helyezés
Tüû Barbara gyermek show szóló lány 2003
Juniorok: Cigánytánc junior show formáció 2003
Eyassu Vincze Barbara - Némedi Tóth Eszter gyermek show duó 2008
Lipovits Luca gyermek fantasy szóló lány 2015
Kakucs Ajna-Szabó Csenge gyermek fantasy duó 2017


Világbajnoki 8. helyezés
Palkovics Tíria gyermek show szóló lány 2003
Dávid Patrik junior show szóló fiú 2008
Eyassu Vincze Barbara gyermek show szóló lány 2008
Eyassu Vincze Barbara junior disco freestyle 2009


Európa Bajnoki cím
Hajszán Kitti gyermek disco egyéni 1999
Horváth Adrienn gyermek show szóló 2000
Grácia Művészeti Intézet felnőtt show csoport 2004
Grácia Művészeti Intézet gyermek show csoport 2006
Dávid Patrik gyermek show szóló fiú 2006
Horváth Adrienn felnőtt show szóló női 2006
Grácia Művészeti Intézet felnőtt show csoport 2006
Sinkó Réka felnőtt show szóló női 2008
Macskák a kalapban gyermek show csoport 2008
Mihalicz Ivett gyermek show szóló lány 2011
Mihalicz Ivett-Werner Júlia gyermek show duó 2011


Európa Bajnoki 2. helyezés
Tóth Tímea felnőtt freestyle disco szóló 1998
Horváth Adrienn gyermek disco szóló 2000
Tóth Eszter felnőtt show szóló női
2004
Stubenvoll Anna junior show szóló lány 2004
Dávid Patrik - Bódi Bianka gyermek show páros
2006
Török Zsolt - Virág Anett junior show páros 2006
Bódi Bianka gyermek show szóló lány
2008
Eyassu Vincze Barbara - Némedi Tóth Eszter gyermek show duó 2008


Európa Bajnoki 3. helyezés
Illés Diána junior show szóló 2000
Szlizs Tamara - Tóth Eszter felnőtt show páros 2001
Illés Diána felnőtt show szóló női 2004
Horváth Adrienn junior show szóló lány 2004
Némedi Tóth Eszter - Némedi Tóth Zsófia gyermek show páros 2006
Grácia Művészeti Intézet junior show csoport 2006
Grácia Művészeti Intézet gyerek show formáció 2006
A hatalom ára felnőtt show csoport 2008
Dávid Patrik junior show szóló fiú 2008
Dávid Patrik-Bódi Bianka junior show duó 2008
Eyassu Vincze Barbara junior show szóló lány 2012


Európa Bajnoki 4. helyezés
Kocsis Aurél - Nagy Lea gyermek show páros 2000
Ordódy Petra-Prutzki Cintia gyermek show duó 2008
Varga István junior show szóló fiú 2008


Európa Bajnoki 5. helyezés
Baraksó Péter - Tóth Tímea felnőtt show páros 1998
Sinkó Réka gyermek show szóló 1999
Simon Renáta junior show szóló 2000
Kádár Balázs - Bejczi Rebeka gyermek show páros 2001
Felnőtt csoport: Dámák felnőtt show csoport
2002
Hegedűs a háztetőn junior show csoport 2008
Fancsali Szabina junior show szóló lány
2008
Varga István felnőtt férfi szóló 2010
Mihalicz Tímea gyermek show szóló lány
2012
Vincze Márk gyermek show szóló fiú 2012


Európa Bajnoki 6. helyezés
Kozma Eszter junior disco egyéni 1997
Horváth Adrienn junior show szóló 2001
Tóth Eszter felnőtt show szóló 2002
Grácia-Bolero junior show formáció 2010
Grácia Művészeti Intézet junior show formáció 2012


Európa Bajnoki 7. helyezés
Mihalicz Ivett - Werner Júlia junior show duó 2012